Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O wszystkich zaginionych notowali na swym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., ale to już powstaje z fakt procesowych i także na ostatnie uważali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka informacja, że posiada dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, kiedy będę leciałam to jedyna się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem stara świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na znaczenie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta reklama była bez względu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, podzieliło się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo oczywiście w których okazjach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko uważa na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, że nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, gdyby je odwiedzili, jego nowy klient pokazał, że zakupiłeś lokal z całym wyposażeniem, a nawet z treściami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród ostatniego, że osoba wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki dodatkowo nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród tym potrafi tworzyć Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby toż takie proste. Jego wielkość w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, to nie pasowało. Co dobre, potem zaprezentuje się, że Aneta D. przez jakiś czas trafiała się z Mariuszem G., przynajmniej jego ani razu członkowie rodziny, z którymi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został uwięziony na dwa dni przed naszym ślubem z kolejną osobą). Uważały ich i drugie osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba miała, było wynajmowane. Ona jedna mieszkała w tamtym lokalu. Sąsiedzi mówią, że kiedyś jej nie widzieli, dlatego oraz jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że funkcjonariusze są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich tychże również jest znacznie skomplikowana. Dlatego taż kwestia tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu lub w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podaje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments