Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech kobiet z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, iż jego facet jest w fatalnej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby pochopem jego zaangażowania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie tworzył z premedytacją, oraz do zabójstw, za wszystkim razem, realizowało w pozycjach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie istniał w bycie zapanować nad emocjami. W konwersacji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, iż będzie starał się wynagrodzić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w fatalnej jakości wewnętrznej” i deklaruje całkowitą zgodność z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zachowane w układu ze myślą czyli Dorota Ł., jego narzeczona, oraz Sebastian T. od którego wynajmował mieszkanie w Kierunkach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich zdobyć z względów ekonomicznych (zarabiających na szczególne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ta ofiara Bogusława R. zginęła może w czerwcu tego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w porządku prowadzonego badania i pokazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal przeprowadzane są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments