Kurier FedEx Mieszkowice tel. 730 608 208

Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to jedna z najistotniejszych a doskonale rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje to sam z niewielu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych grających w naszym regionie. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje to klasyczny wybór dla wszystkiego, także dla osób, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, kiedy również Tychże ,które poszukują niezawodnych usług krajowych. Wrażenie robi również to, że FedEx ma swoją flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy prosto z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w wyznaczonym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów domowych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim pomoże. Musimy uzupełnić formularz o każde dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc i opłacić przesyłkę. Co więcej, na stronie FedEx znajdziemy dobre kompendium zgody na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać i o tym, że FedEx możliwie jako prawdziwy na zbytu proponuje swoim partnerom biznesowym bezpłatne materiały do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i wyślemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, kiedy i europaletę. Standardowa przesyłka może stanowić aż 70kg. Usługi firmy należy wydać na własne i zewnętrzne.

Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z daniem do trzech dni codziennych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z podaniem o wyznaczonej porze na inny dzień codzienny,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, doręczenie do wskazanego punktu odbioru (oferta dla użytkowników biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wartości do 800kg, podanie na jakiś adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie drugiego dnia rano między 9 a 10 rano w ważnych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania papierów i paczek w trybie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – usługa w łatwej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni codziennych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, oddanie do 2 dni codziennych,
FedEx International Priority – przesyłki standardowe na wszelki świat z pewnością dania do 2 dni codziennych,
FedEx International Economy – przesyłki dobre na wszelki świat, oddanie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx i oferuje różne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca unikalna i odpowiednio imponująca oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich szansę zwrotu palet dla użytkowników biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czy usługę polegającą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej pojedynczych punktów we wybrane przez klienta miejsce. Przydatną opcją jest zarówno odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym zaopatrzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy również wyładować ofertę w sumy).

FedEx daje i swoim użytkownikom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w momencie którego przesyłka traktuje żyć spowodowana, to znana paczka będzie ścigana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla ludziach przesyłek standardowych możemy jeszcze wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem albo w sobotę.

Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby znaleźć naszą paczkę, wystarczy podać w naszym planie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy biznes internetowy, lub z wszelkich powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny zaprezentuje się manager paczek FedEx Tracking. Kupi on na zdobycie konkretnych wiedzy oraz śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się oraz z notyfikacji mailowych wysyłanych przez firmę.

Kurier FedEx Dobra tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments